Pierre & Vacances Barcelona Sants

  • The lagest option:
  • 5 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Genesteld binnen 6 minuten lopen van de Mercat de Collblanc, bieden Pierre & Vacances Barcelona Sants appartementen snelle toegang tot tal van toeristische attracties in de buurt. Dit appartement is gelegen binnen 3 km van FGC - Provença treinstation en vlak om de hoek van Av Madrid - Comte de Gueell busstation.

De accommodatie heeft moderne inrichting, bestaande uit een kitchenette. Bedden met beddengoed en bedlinnen zijn beschikbaar om te gebruiken. Pierre & Vacances Barcelona Sants appartementen bieden gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

Dit appartement heeft een ingerichte keuken die volledig met een koelkast en een vaatwasser uitgerust is.

Het appartement is gelegen op 5 minuten wandelen vanaf Badal metrostation, binnen 10 minuten rijden van het Archeologisch Museum van Catalonië. Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement ligt binnen 3 km van de Passeig de Gràcia in Barcelona. Deze accommodatie heeft een uitzich op de stad en ook een levendige ligging binnen 15 minuten rijden van de Casa Milà. Dit appartement is 5 km van Barcelona-El Prat luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Pierre & Vacances Barcelona Sants
Near Fcb Stadium Up To 8 One Car Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Near Fcb Stadium Up To 8 One Car Free Parking

5.6
Behoorlijk 8 beoordelingen
209 m van de accommodatie
USD 792 USD 713
per nacht
Three Bedroom Apartment in Sants
Mobiele prijsaanbieding

Three Bedroom Apartment in Sants

8.8
Fantastisch 70 beoordelingen
610 m van de accommodatie
USD 365 USD 329
per nacht
Miquel Angel - Apartments & One With Private Terrace
Mobiele prijsaanbieding

Miquel Angel - Apartments & One With Private Terrace

7.9
Goed 143 beoordelingen
619 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Barcelona-El Prat
    14 km

    Treinstations

    Sants Estacio
    1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fietsen

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Bagageopslag
    • Voorzieningen voor huisdieren
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    LicentienummerESFCTU00000806500090608200000000000000000HUTB-0054108,HUTB-005410
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement te vinden?
      Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement is in de Sants-Montjuïc wijk gesitueerd, op 2 km van het Archeologisch Museum van Catalonië.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement zijn onder andere de Casa Milà, het Archeologisch Museum van Catalonië, de Passeig de Gràcia.
    • Hoeveel kost het om bij Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement te verblijven?
      De huurprijs van Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement is €79.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Mastercard
    • Biedt Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement heeft autoservice.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement?
      Restaurants in de buurt van Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement zijn onder andere Pizza Market en Vivari restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement.
    • Is er een keuken in Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement?
      Bij Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement vinden gasten een keuken met een waterkoker, een grote koelkast en keukengerei.
    • Welke faciliteiten biedt Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement voor zakenreizigers?
      Pierre & Vacances Barcelona Sants appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder gratis draadloze internettoegang.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Barcelona-El Prat
    14 km

    Treinstations

    Sants Estacio
    1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Pierre & Vacances Barcelona Sants

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten